alergia, astma, zatoki, migrena, paradontoza, paradentoza, jonizator, beztlenowce, rak, nowotwór, nowotwory, bakterie, immunologia,  odporność, infekcja, zgorzel, oparzenie, gangrena, choroba, leczenie, zdrowie, Burgera, gnilne, cukrzyca, rodniki, bezsennosc, bezsenność,promieniowanie, żyły, cieki, wodne, radiestezja, różdżkarstwo
jonizator
Własności lecznicze / Przeznaczenie Zasada działania Użytkowanie urządzenia Inhalacja Prasa Użytkownicy Patenty Jak zamówić ? Dane techniczne Producent / Kontakt

Klient może wypróbować urządzenie na zasadzie wypożyczenia, wpłacając kaucję w wysokości ceny urządzenia. Za wypożyczenie urządzenia pobiera się kwotę w wysokości 5zł za dzień użytkowania.


InhalacjaWielu ludzi bardzo ostro reaguje na atomy H1 wytwarzane przez TE-IN-H1, szczególnie na początku jego użytkowania. Na ogół im większe są dolegliwości spowodowane wolnymi rodnikami tym większa jest reakcja na atomy H1. Możliwe są przejściowe dolegliwości trwające nawet 2-3 dni polegające na senności i specyficznym czuciu głowy. Jest to typowa reakcja przy procesie redukcji chorobotwórczych wolnych rodników. Podobnie reagują chorzy ludzie, którzy przyjeżdżają do uzdrowisk klimatycznych- muszą się aklimatyzować nawet przez 2-3 dni.

Aby skrócić ten nieprzyjemny proces zalecamy inhalację za pomocą TE-IN-H1.

W tym celu należy usiąść w odległości od 0,5 do 1 metra od urządzenia. Wylot jonizatora umieścić najlepiej na wysokości klatki piersiowej. Włączyć TE-IN-H1. Powietrze z TE-IN-H1 winno maksymalnie obejmować całe ciało. W czasie takiej inhalacji winno odczuwać się komfort cieplny, nie może być ani za ciepło ani za zimno. W tym celu należy właściwie się ubrać. Jeśli występują dolegliwości górnych dróg oddechowych powietrze z urządzenia należy skierować na twarz. Minimalny czas inhalacji to 2 godziny. Zaleca się zwiększenie czasu i częstotliwości inhalacji w przypadkach poważniejszych dolegliwości.

Chorzy ludzie mogą odczuwać pewne stany przejściowe jak mrowienie, specyficzne czucie głowy, nacisk na chore miejsca, metaliczny smak w ustach. Często występuje oczyszczenie nosa czy zatok. Najczęściej mija to po paru minutach, niektóre stany trwają do godziny. Jeśli nie dokona się inhalacji, to wyżej wymienione stany mogą się przedłużyć do 2-3 dni tak jak przy aklimatyzacji w uzdrowiskach (tam także występują w powietrzu życiodajne atomy H1 wytworzone przez żywą przyrodę.

Często po inhalacji wskutek likwidacji chorobotwórczych wolnych rodników występuje senność zwłaszcza w przypadkach, gdy chorobotwórcze wolne rodniki tworzą rozdrażnienie i uniemożliwiają prawidłowy proces snu. Właśnie wolne rodniki powodują, że jest się "tak zmęczonym, że nie można zasnąć". Usunięcie wolnych rodników z organizmu znacznie zmniejsza ten stan. Przy bezsenności spowodowanej wolnymi rodnikami należy odpocząć w obecności działającego TE-IN-H1. Bywa tak, że chorzy potrzebują nawet 14 godzin snu. Likwidacja wolnych rodników działa zawsze korzystnie na organizm. Nawet przy senności powodowanej likwidacją wolnych rodników zwiększona jest podzielność uwagi i koncentracja, jeśli senność opanowywana jest przez stres wynikający z określonych czynności życiowych.


 poczta   Napisz do nas